![630_360_1602504676-959](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/07/630_360_1602504676-959.jpg)
Понад 4 000 людей отримали щеплення вакциною Pfizer впродовж вихідних. 17-18 липня в області працювало 4 центри вакцинації – у Бережанах, Тернополі, Чорткові і Заліщиках. Загалом в області різними видами вакцини щеплено понад 96 тисяч осіб.
Понад 4 000 людей отримали щеплення вакциною Pfizer впродовж вихідних. 17-18 липня в області працювало 4 центри вакцинації – у Бережанах, Тернополі, Чорткові і Заліщиках. Загалом в області різними видами вакцини щеплено понад 96 тисяч осіб.