додому АТО Понад 300 тонн продуктів відправили українській армії із Тернопільщини

Понад 300 тонн продуктів відправили українській армії із Тернопільщини

475

agПонад 300 тонн продуктів відправили українській армії сільськогосподарники Тернопільщини. Спершу в області кілька тижнів тривав Великодній продовольчий марафон “Аграрії Тернопільщини – українському війську”. 5 квітня вантажівки із харчами поїхали до навчальних центрів Збройних сил України, де зараз триває вишкіл мобілізованих. Частину продуктів від господарників сіл Тернопільщини передадуть Національній гвардії України.

17 вантажівок, в яких більше 300 тонн сільськогосподарської продукції – таку допомогу зібрали й відправили українській армії господарники сіл Тернопільщини. Кілька тижнів у області тривав Великодній продовольчий марафон “Аграрії Тернопільщини – українському війську”, оголошений об’єднанням сільгосппідприємств Тернопільської області.

– Знаєте, є пословиця, яку ми всі дуже добре знаєм – давайте будем годувати власну армію для того, щоб потім не годувати чужу армію. Ми сьогодні робим все для того, щоб ми могли годувати все таки власну армію, і мати власну, армію, і щоб наша держава була сильна і міцна, – говорить  голова ради об’єднання сільгосппідприємств Тернопільської області Іван Чайківський.

Відправили захисникам України борошно, цукор, крупи, цибулю, картоплю. Сільськогосподарники давали, хто скільки може, або ж вважав за потрібне – байдужих не було.

– Від свого району ми відправляєм 40 тонн муки і 5 тонн цибулі на склади української армії. В житті завжди було важко, але – треба збирати, будем збирати, будем останнє віддавати, але будем робити те, що потрібно буде для перемоги, – каже голова ради сільськогосподарських підприємств Чортківського району Василь Градовий.

Продукти відправили у Ннаціональну гвардію та у військові навчальні центри Збройних сил України, де зараз навчають мобілізованих. Там дякують, бо для них ця допомога потрібна й дуже вчасна.

– В нас зараз іде велика кількість мобілізованих, особового складу, який ми забезпечуєм харчуванням, і молоде поповнення до нас прибуває, от, зараз в перших числах квітня починається мобілізація, і тому ми повинні харчувати добре цей особовий склад, який до нас приходить, – пояснив  начальник продовольчої служби Західного територіального управління Національної гвардії України Андрій Стойко.

Продуктовий вантаж для захисників України, який відправляли у Вербну неділю, 5 квітня, в дорогу, благословив Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Кир Василій Семенюк. Автоколону із продуктами вагою в понад 300 тонн сільськогосподарники Тернопільщини відправили уже вдруге. Попереднього разу, у грудні минулого року, зібрал 320 тонн. Тепер сподіваються на добрий врожай, після збору якого обіцяють підтримати українське військо знову.