додому Головні Поет Олег Герман створює унікальні тубуси, щоб допомагати ЗСУ

Поет Олег Герман створює унікальні тубуси, щоб допомагати ЗСУ

831
“Молився і малював Олег Герман”. Такий надпис тернопільський письменник та громадський діяч Олег Герман залишає на військових тубусах, які він самостійно розфарбовує. Розмальовувати предмети, які несуть водночас і смерть, і захист пан Олег почав з початку повномасштабного вторгнення. Робить це для того, аби люди вносили благодійні внески, які передадуть українським військовим на різні потреби. Роботи митця побачила наша Тетяна Скиба.
Олег Герман – відомий письменник та громадський діяч. А ще – професійний художник. Цією справою він почав займатися з дитинства і до сьогодні. Цьому підтвердження – картини на стіні у нього вдома. З початку повномасштабного вторгнення чоловік не припинив творити, а навпаки – почав трансформовувати військові тубуси на витвори мистецтва.

“Хочеться в той метал внести якусь живу струмену, аби там був звук інший. Аби той звук пробудження, надії, але як той звук добути я прагну через малюнок”, – ділиться письменник, громадський діяч, художник Олег Герман.

Перші тубуси митець розфарбовував разом з дочкою. Олег Герман каже: кожен з них – це окрема історія. І досить часто вона показує страшні реалії життя під час війни.

Крім малюнків та текстів інших авторів, тернопільський письменник залишає і свої вірші.

Олег Герман розмалював акриловими фарбами вже близько десяти таких тубусів. Чоловік переконує: творить роботи не наскількість, а тоді, коли це спонтанно народжується від серця.

“Різні по часу, по складності, підходу, але Україна в них, в усіх – Україна. І віра, і впевненість, і завтрашнє сонце, яке з того світанку народиться”.

Пан Олег розфарбовує тубуси для того, аби потім волонтери виставляли їх на аукціон у підтримку Збройних Сил України. Адже серед бійців є і його син, який захищає рідну землю від окупантів.

“Я прошу Бога за нього і за всіх, і молюся кожного разу. Так як в тій молитві на тубусі, так і кожного разу в думках з ним. А то, що я можу принести якусь лепту допомоги, то це через ось це. Я не можу вже у своєму віці там таскати гармати на плечах, але ця лепта буде маленьке доповнення. Маленьку кулю у ворога забрати – то є безцінна річ. Може я і заплатив за ту кулю таким чином”.

Наступна серія в Олега Германа вийде з крилатих цитат українського генія Тараса Шевченка. Адже, за словами автора, його слова – вічні та пророчі. Тож він карбує на тубусі, аби вони підтримували кожного українця до довгоочікуваного переможного дня.

https://www.youtube.com/watch?v=zDQv4PW0bHU