додому Новини Подолають понад 1000 кілометрів аби вшанувати пам’ять Героїв: до Тернополя прибули учасники...

Подолають понад 1000 кілометрів аби вшанувати пам’ять Героїв: до Тернополя прибули учасники Всеукраїнського велопробігу

906

Подолають понад 1000 кілометрів, аби вшанувати пам’ять Героїв. До Тернополя прибули учасники вже традиційного Всеукраїнського велопробігу ветеранів війни. Цьогорічний спортивний заїзд має дві мети: вшанувати пам’ять загиблих воїнів в російсько-українській війні та надихнути інших ветеранів долучатися до спортивного відновлення. Усю ділянку запланованого маршруту подолають закарпатець Іван Балашов і киянин Анатолій Вересенко. Інші – приєднуватимуться до них у своїх регіонах. У Тернополі учасників велопробігу зустріли рідні загиблих воїнів у російсько-українській війні.

Від Ужгорода до Києва через 15 міст проїдуть учасники всеукраїнського ветеранського велопробігу у пам’ять про захисників нашої країни. Понад 1000 кілометрів шляху подолають на велосипедах ветерани Іван Балашов і Анатолій Вересенко. Одна із зупинок спортсменів – Тернопіль.

Іван Балашов – учасник бойових дій в Афганістані. Чоловік ініціатор Всеукраїнських велопробігів у пам’ять про Героїв. І сам участь у такому заїзді бере вже учетверте. Каже, окрім вшанування полеглих бійців велопробіг цьогоріч має ще одну важливу мету.

Ми власним прикладом показуємо, що таке ветеранський спорт, спортивна реабілітація. Пропагуємо здоровий європейський спосіб життя

А ось Анатолій Вересенко вдруге сів на двоколісний транспорт задля багатокілометрового пробігу. Чоловік із 2014 року боронив нашу країну на фронті. Згодом, у перші місяці Великої війни захищав Київ від окупантів.

А тепер от робимо уклін хлопцям на лінії вогню. Такий наш велопробіг. Дань і загиблим, живим. Щоб запросити, побачили нас на велосипедах ветеранів і побільше до нас приходили. Будемо працювати, будемо займатися реабілітацією, що ми і займаємося в Києві. Я думаю, що побачать більшість нас і відкликнуться, – каже Анатолій Вересенко. 

Наступне місто куди вирушать ветерани – Хмельницький. Протягом усього шляху всі охочі приєднуватимуться до колони у своїх регіонах. У нашому краї участь у велопробігу візьмуть більше 10 людей.

 

Завершити велопробіг ветерани планують 23 травня у столиці поблизу Стіни пам’яті загиблих за Україну, символічно до Дня Героїв.