додому благоустрій Почали ремонтувати фонтан “Каскад” у Тернополі

Почали ремонтувати фонтан “Каскад” у Тернополі

421

У Тернополі почали ремонтувати комплекс фонтанів "Каскад" біля Тернопільського ставу. Після зими комунальники виявили значні пошкодження у водограях Тернополя. Аби відремонтувати "Каскад" – замінити чаші фонтану, оздобити його та зробити підсвітку води – з міського бюджету виділили 400 тисяч гривень.

Цьогоріч немалих пошкоджень Тернопільським фонтанам завдала зима. У комплексі водограїв "Каскад" одна із секцій несучої конструкції, що підтримує гранітну плиту, майже зруйнувалася, повідпадала мозаїка. Тому як тільки потепліло, комунальники взялися ремонтувати цей водограй. Наразі проводять підготовчі роботи.

– Розроблена проектно-кошторисна документація, якою передбачено заміну чаш фонтану "Каскад", передбачена підсвітка води в чашах, облицювання і решту оздоблювальних робіт, – розповідає головний інженер відділу техналяду Тернопільської міської ради Ярослав Копча.

На ремонт комплексу фонтанів "Каскад" з міського бюджету передбачили 400 тисяч гривень. Відремонтувати цей водограй за сприятливої погоди планують до середини червня. Цього року в міськраді обіцяють привести до ладу й інші фонтани.

– Ми плануємо робити капітальний ремонт бульвару Данила Галицького, там буде облаштований фонтан. Так само буде проведений капітальний ремонт фонтану в парку "Топільче", це такі плани на цей рік, – каже Ярослав Копча.

ЧИТАТИ ЩЕ:  Влада Тернополя обіцяє реконструювати бульвар Данила Галицького

Наразі в міськраді замовили проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт фонтану в парку Національного Відроження, каже Ярослав Копча, проте ремонтувати його цього року не будуть.