додому надзвичайне Побили вікна у будинку батьків голови Тернопільського “Тризубу” Василя Лабайчука, який стверджує,...

Побили вікна у будинку батьків голови Тернопільського “Тризубу” Василя Лабайчука, який стверджує, що серед нападників – полковник СБУ

367

Побили вікна у будинку батьків голови Тернопільського "Тризубу" Василя Лабайчука. Сталось це минулої ночі у селі Красносільці Збаразького району. Василь Лабайчук стверджує, нападників було троє. Одного затримали. У чоловіка знайшли посвідчення полковника СБУ. Офіційно цю подію служба безпеки не коментує. Міліція обмежилась короткою інформацією на сайті. На місці події працювала слідчо-оперативна група. Міліціонери задокументували подію та внесли її до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Відкрите кримінальне провадження.

– В моїй батьківській хаті побили вікна. Одного затримали. Я сів в таксі. За 40 хвилин я приїхав з Тернополя. Там вже була міліція. Я взяв відеокамеру. Ми знайшли в нього посвідчення. Бо той чоловік виявився діючим полковником Тернопільського обласного управління СБУ. От є його посвідчення. Його фотографія, – каже голова Тернопільського обласного осередку ВО "Тризуб" ім. С.Бандери Василь Лабайчук.