додому Новини Платники податку на прибуток можуть подавати декларацію за 4-й квартал 2013 року...

Платники податку на прибуток можуть подавати декларацію за 4-й квартал 2013 року до 11 лютого

403

Для платників податку на прибуток розробили нову форму декларації. Вона набула чинності 24 січня цього року. Відтак, платники податку на прибуток мають можливість подавати декларацію за четвертий квартал 2013 року до 11 лютого, а річну декларацію за минулий рік – не пізніше 3 березня.

Сергій Господарик, начальник управління оподаткування та контролю окремих об'єктів і операцій ГУ Міндоходів у Тернопільській області: "Разом з податковою декларацією з податку на прибуток вони повинні подавати річну фінансову звітність. А саме: баланс і звіт про фінансовірезультати. Крім того, слід зазначити, що ці декларації вони мають можливість подавати за старою формою, на сьогоднішній день в електронному вигляді розробляється нова форма декларації і після того, як вона буде введена, платники будуть мати можливість подати таку декларацію за новою формою".

Платники податку на додану вартість за січень можуть подавати звітність: а саме декларацію, додатки до неї за новою формою. По-новому треба й подавати реєстри отриманих і виданих податкових накладних в електронному вигляді. Новвоведення є і для сільськогосподарських виробників.

Сергій Господарик, начальник управління оподаткування та контролю окремих об'єктів і операцій ГУ Міндоходів у Тернопільській області: "Враховуючи зміни, які ввійшли в дію 1 січня 2014 року,  реалізація зернових і технічних культур на експорт для сільськогосподарських товаровиробників, а також підприємств, які від них придбають такі культури здійснюються за нульовою ставкою. При цьому вони будуть також мати право на податковий кредит і, відповідно, право на бюджетне відшкодування".