![vlcsnap-2021-12-13-18h00m16s722](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/12/vlcsnap-2021-12-13-18h00m16s722-640x360.jpg)
Як тільки Вифлеємський вогонь миру буде в Україні, ним поділяться з вояками української армії і громадами прифронтових містечок Донбасу. Пластуни привезуть його на передову. Крім символічного вогника вони завжди намагаються привезти трохи свята і хоча б невеликі подарунки для захисників і захисниць. Тому, традиційно закликають долучитися до збору гуманітарної допомоги не лише пластову спільноту, а й усіх тернополян.