додому Головні Пістолет, який належав одному із розстріляних на київському посту ДАІ правоохоронцю, знайшли...

Пістолет, який належав одному із розстріляних на київському посту ДАІ правоохоронцю, знайшли у Тернополі

473

Пістолет, який належав одному із розстріляних на початку березня на київському посту ДАІ правоохоронцю, знайшли у Тернополі. Його разом з цілим арсеналом зброї міліціонери вилучили в групи молодих людей на місцевому автовокзалі. Зброю хлопці віддали добровільно. Кажуть, їхали на бойовий вишкіл.

Дев'ятьох хлопців, віком від 17 до 28 років, правоохоронці затримали у минулі вихідні на тернопільському автовокзалі. Молоді люди дозволили оглянути речі. Шестеро зізнались, що мають при собі зброю.

– Пістолет ПМ, револьвер системи "Наган", три гладкоствольні рушниці, дві гранати… Саморобні вибухові пристрої в кількості 9 штук, – розповідає перший заступник начальника УМВСУ в Тернопільській області Валерій Гіль.

А ще – велику кількість набоїв до автомата, револьвера, мисливських патронів, димову шашку. З таким арсеналом молоді люди, за їхніми ж словами, збирались на вишкіл на сусідню Івано-Франківщину, розповідають правоохоронці. Тернопіль – лише пункт збору, самі ж із Сумської, Кіровоградської, Чернівецької, Івано-Франківської областей і Криму. Озброїлись, пояснюють, для самооборони, проте все ж погодились усе віддати. Серед вилученої зброї виявили табельний пістолет одного з автоінспекторів, яких на початку березня цього року розстріляли у Києві.

– Пістолет ПМ, який вилучили в 17-річного хлопця, був предметом злочину, посягання на Броварському проспекті, розстрілу трьох працівників ДАІ. В подальшому при цій перевірці особа зізналась, що вона була учасником там, – каже Валерій Гіль.

Далі справу вестимуть столичні правоохоронці. Хлопця вже відправили до Києва, бо як виявилось, його, як одного з трьох учасників злочину, вже розшукувала міліція. Перевіряють правоохоронці і решту вилученої зброї. Щодо інших хлопців, то їм можливо вдасться уникнути кримінальної відповідальності за зберігання перевезення зброї, адже здали її добровільно.