додому Новини Підробляв документи для ухилянтів: судитимуть колишнього працівника Тернопільського ТЦК

Підробляв документи для ухилянтів: судитимуть колишнього працівника Тернопільського ТЦК

386

Поліція викрила злочинну діяльність групи осіб на чолі з 33-річним працівником ТЦК. 33-річний тернополянин разом із ще чотирма особами займався виготовленням фіктивних документів, завдяки яким особи мобілізаційного віку мали змогу виїжджати за кордон.

Під час обшуків  було виявлено та вилучено різного роду документи, зокрема, вже підписані та скріплені печаткою довідки військово-лікарської комісії, чисті бланки, тимчасові посвідчення військовозобов’язаного, гербову печатку і кутовий штамп ТЦК, лікарські печатки, штампи медичних закладів, комунальних підприємств та інші довідки.

Працівника центру комплектування було звільнено із займаної посади та переміщено по службі до військової частини. У скоєному він зізнався та розкаявся.

Підозру йому оголошено за частиною 2 ст. 332 КК України – сприяння порадами, вказівками в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України, вчиненій за попередньою змовою групою осіб. Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від п’яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.