додому Головні Підозрюваний у вбивстві дівчини у Вишнівці залишиться під вартою без визначення суми...

Підозрюваний у вбивстві дівчини у Вишнівці залишиться під вартою без визначення суми застави

612

Колегія суддів апеляційного суду Тернопільської області розглянула апеляційну скаргу, подану захисником неповнолітнього Василя, який підозрюється у вбивстві сімнадцятирічної Ірини Мукоїди. Злочин стався 26 червня у Вишнівці Збаразького району. У своїй апеляційній скарзі захисник просив скасувати ухвалу слідчого судді та винести нову, застосувавши до 16-річного підозрюваного запобіжний захід у вигляді домашнього арешту за місцем проживання.

Заслухавши суддю доповідача, доводи підозрюваного, його захисника та законного представника, думку прокурора, який заперечив проти задоволення апеляційної скарги, вивчивши матеріали судового провадження, перевіривши доводи апеляційної скарги, колегія суддів прийшла до переконання, що, враховуючи тяжкість вчиненого злочину, обрання іншого запобіжного заходу не забезпечить у подальшому належної поведінки підозрюваного. Тому підстав для скасування чи зміни ухвали слідчого судді немає.

Судді вирішили залишити апеляційну скаргу без задоволення, а ухвали слідчого судді Тернопільського міськрайонного суду від 3 липня 2017 року – без змін.