Головна Головні Підняти тариф проїзду у громадському транспорті можуть у Тернополі

Підняти тариф проїзду у громадському транспорті можуть у Тернополі

832

vlcsnap-2016-01-27-15h52m39s437Підняти тариф проїзду у маршрутках до 4 гривень, а у тролейбусах – до 2 гривень 75 копійок можуть у Тернополі. Принаймні, про це просять перевізники, оскільки зросла ціна на електроенергію, паливно-мастильні матеріали та запчастини. Вирішуватиме питання тарифів на проїзд у громадському транспорті міста виконавчий комітет міської ради.

Змінюватимуть тариф на проїзд у громадському транспорті, розповідають в управлінні транспорту, комунікацій та зв’язку Тернопільської міської ради, лише ретельно зваживши всі за та проти. Оцінюватимуть як розрахунки, які подають перевізники, так і зауваження і пропозиції тернополян. Наразі перевізники говорять про бажану ціну за проїзд у 4 гривні та 3,50 у соціальних автобусах. У “Тернопільелектротрансі” просять підняти тариф на проїзд до 2 гривень 75 копійок.

– Якщо взяти електроенергія подорожчала з 39 копійок, станом на сьогоднішній день, до 79 копійок. Це, практично, на 100-200%. І, що характерно, з 1 вересня за кіловат потрібно буде платити 1,19 грн.  250 тисяч платили рік тому за місяць за електроенергію. З 1 вересня ми будем платити в межах міліона. Різницю відчуваєте? – розповідає начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Тернопільської міської ради Ігор Мединський.

Якщо залишити старі ціни, то лише аби сплатити за електроенергію, потрібно буде шукати додаткові гроші. Окрім того здорожчали паливно-мастильні матеріали та запчастини. Пальне наразі не піднімається в ціні, проте це може статись у будь-який момент.

– Тому говорити про те, що ми хочемо красивий і гарний електротранспорт, а не хочемо за нього платити – таке в природі не буває. Хтось за це мусе платити, – каже Ігор Мединський.

Проект рішення внесуть на засідання виконкому Тернопільської міської ради у кінці лютого. Зазвичай комітет відхиляв пропозицію зміни тарифу в більшу сторону або на стільки, скільки хоче перевізник, зауважує Ігор Мединський. Цілком можливо, так буде і цього разу.

Коментарі

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here