додому Головні Підніматись Росію закликали на Народному віче у Тернополі

Підніматись Росію закликали на Народному віче у Тернополі

392

"Росія піднімайся, хватить терпіти диктатора, тернополяни поважають людей різних національностей та їх мову", з такими плакатами сьогодні прийшли на віче мешканці Тернопільщини. Зі сцени лунали заклики до об'єднання України, а також про мобілізацію.

Чоловіки повинні бути готовими стати на захист держави як тільки на це буде указ теперішньої влади. Чоловіків просять записуватися в загони самооборони, а жінок бути готовими забезпечити тил, завтра в Тернополі вже вкотре навчатимуть правильного надання першої медичної допомоги.

Ігор Турський, секретар Тернопільської міськради: "Сьогодні знов солдатський чобіт того диявола в лиці Путіна став на нашу землю. Тому сьогодні я хочу всіх вас закликати чоловіки, хто може тримати зброю, якщо буде такий наказ, ми маємо взяти зброю і захищати свою землю".

Леонід Бицюра, заступник міського голови Тернополя: "Будь-які заклики до зброї на території міста, області, повинні виключно виходити від органів державної влади, будь-які несанкціоновані виходи, підпали, порушення громадського порядку, хуліганські дії, напади на об'єкти будуть розцінюватися як порушення правопорядку, закону і будуть жорстко каратися".

Василь Турецький, член Тернопільського Штабу національного спротиву: "Я хочу звернутися до всіх етнічних меншин тут на Україні і в Тернополі зокрема, я прошу від нас всіх, дзвоніть на Схід України і в Росію і постарайтеся ровіяти той міф, який там навіюється, що тут росіяни живуть як в 33 році при Гітлері, скажіть правду як Ви тут себе почуваєте, як Ви тут живете. Україна для вас така ж мати-ненька як і для всіх етнічних українців, допоможіть Україні".

Віталій Максимов, генерал-лейтенант міліції: "Нам треба об'єднатися не допутити провокацій, які можуть зробити ФСб. Згадайте як розпочала друга Чеченська війна, коли фсбешники підірвали пару будинків і сказали, що це все чеченські терористи зробили, щоб не було такої провокації і в Криму. На жаль може таке статися, можуть вони зробити все, вони пішли по безпрідєлу".

Тернополян закликали не панікувати, не піддаватися на провокації, слухати інформацію та виконувати усі накази, що лунають від органів місцевого самоврядування та очільників міст та області.