додому суспільство Підготовка до проведення мобілізації – завдання, що стоїть перед військоматом Тернопільщини

Підготовка до проведення мобілізації – завдання, що стоїть перед військоматом Тернопільщини

362

Провести підготовку до проведення мобілізації – таке завдання стоїть перед обласним військоматом. Через нещодавнє скорочення військовим зараз необхідно насамперед доукомплектувати обласний, міський і районні комісаріати. Призивають на службу, перш за все, приписний склад. Це військові, особовий склад, які прописані до військової частини.  Про мобілізацію звичайних цивільних людей мова поки що не йде.

– В нас на сьогоднішній день у військових комісаріатах пройшло масове скорочення. Штати військових комісаріатів дуже маленькі. Для того, щоби вони виконували своє завдання по мобілізації людських і транспортних ресурсів, треба провести доукомплектування цих військових комісаріатів. Для цього проводяться ці збори. Мова про цивільне населення буде йти тоді, коли буде оголошена мобілізація в державі, – пояснює полковник, тимчасово в.о. Тернопільського обласного військового комісара Володимир Катинський.

На Тернопільщині є багато людей, невійськових, які самі звертаються у військомат. Там перевіряють їх документи і записують контактні дані.

– Дуже багато людей звертається і ми відправляємо їх у ці комплектуючі військові комісаріати. Зразу по контактних телефонах, по адресах ми можемо їх в разі потреби викликати на необхідні заходи. Люди можуть зараз записуватися. Це свідомі люди, я рахую, справжні патріоти України, які вже готові виконувати свій конституційний обов'язок по захисту держави, нашої незалежної України, – говорить Володимир Катинський.

Інформаційну війну на півдні України програно, вважає військовий комісар Тернопільщини. Інформаційний простір Криму практично закритий, зв'язку із частинами немає. На півдні України служить багато військових з Тернопільщини. Окрім корвету "Тернопіль", там є також чимало наших контрактників.
Володимир Катинський розповідає, у військових нашої області піднесений бойовий дух і вони готові виконувати усі завдання, які будуть поставлені.