додому суспільство Під час оформлення квитків на поїзд допускається наявність щонайбільше 3 помилок у...

Під час оформлення квитків на поїзд допускається наявність щонайбільше 3 помилок у написанні імені та прізвища

1048

Із 6-го квітня "Укралізниця" ввела іменні квитки. Це означає, що для безпроблемної поїздки залізницею мало купити квиток на поїзд, треба, аби Ваше ім'я та прізвище було написано у ньому правильно. Та все ж маневр для відступу "Укрзалізниця" собі залишила – у написанні імені та прізвища пасажира може бути до трьох помилок. Якщо ж більше – такий квиток вважається недійсним і не дає права сісти у потяг. Тому коли касир на залізничному вокзалі на слух без пред'явлення документа вносить ваше ім'я і прізвище у квиток, називати свої дані залізничники просять чітко.

Нововведення з іменними квитками активно обговорюють пасажири. Люди хвилюються, що касири можуть неправильно почути та ввести прізвище пасажира, назване під час замовлення квитка. Однак, на вокзалі станції "Тернопіль" заспокоюють: тепер допускається до трьох помилок у написанні імені та прізвища пасажира.

ЧИТАТИ ЩЕ:  В Україні з 6 квітня ввели іменні залізничні квитки


Три помилки допускається і в прізвищі, і в імені, якщо, наприклад, дві помилки в прізвищі та одна помилка в імені, то три описки допускається. Якщо вже більше, то треба вже переробляти цей проїзний документ, – розповідає завідувач квиткових кас вокзалу станції "Тернопіль" Ольга Бакай.

Помилки у написанні прізвища та імені роблять часто, розповідає Ольга Бакай. Інколи помиляються самі пасажири, інколи – касири.

– Часто таке трапляється, йде людський фактор, пасажири неуважні, це раз, говорять по мобільних телефонах під касами – два, говорять між собою. Тому зараз ми повісили оголошення, що пасажир має перевіряти проїзний документ і здачу не відходячи від каси. Тепер в обов'язок пасажира перевіряти правильність написання прізвища та імені. Щоб потім не виникало питань пасажира посадили в поїзд і щоб не виникало неприємних ситуацій, – каже Ольга Бакай.

Квиток із більш ніж трьома помилками вважатиметься недійсним і не даватиме права на посадку в поїзд.

ЧИТАТИ ЩЕ:  Додаткові потяги через Тернопіль курсуватимуть на Великодні та травневі свята