Головна Головні Петро Порошенко може перемогти у першому турі

Петро Порошенко може перемогти у першому турі

225

Петро Порошенко може перемогти у першому турі. Такими є дані Національного екзит-полу, за яким Порошенко набрав 55,7% голосів.  Попередній підрахунок голосів за електронними протоколами підтверджує: більше 50% українців таки підтримали Петра Порошенка на пост Президента. Найближчими конкурентами Петра Олексійовича, хоча і з дуже великим відривом, стали: Юлія Тимошенко, Олег Ляшко, Анатолій Гриценко і Сергій Тігіпко.

Мешканці Тернопільщини чи не найсвідоміші в Україні, якщо зважати на явку виборців. В нашій області проголосувало майже 77% тих, хто має право голосу. Активніша лише Львівщина – трохи більше 78% виборців. Загалом скористалися своїм правом вибору на Тернопільщині 646 тисяч мешканців області.

Петро Порошенко став лідером не лише в Україні, а й на Тернопільщині зокрема. Його лідерство в нашій області беззаперечне, бо за цього кандидата голоси віддали 60,5% виборців. Тернопільська область стала шостою за кількістю голосів, відданих Порошенку. Ще більше виборців підтримали саме цього кандидата переважно у Західній і Центральній Україні. Це області: Львівська, Вінницька, Івано-Франківська, Закарпатська і місто Київ. Серед 5 виборчих округів нашої області найбільшу підтримку Порошенко отримав саме у Тернополі. За нього проголосувало майже 65% виборців.

Загалом окрім Порошенка на Тернопільщині підтримку виборців отримали також: Юлія Тимошенко, Олег Ляшко, Анатолій Гриценко і Олег Тягнибок. Проте власне у Тернополі лідери розмістилися в трохи іншому порядку: перший – Петро Порошенко, на другому місці – Анатолій Гриценко, далі – Юлія Тимошенко, Олег Ляшко і Ольга Богомолець.

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here