додому суспільство Перспективи розвитку туризму обговорюють на Всеукраїнській конференції «Гостинне місто»

Перспективи розвитку туризму обговорюють на Всеукраїнській конференції «Гостинне місто»

466

Керівники органів місцевого самоврядування з усієї України та делегації з партнерських міст: Тарнув, Жешув (Польща), Тирасполь (Придністров’я), Батумі (Грузія) з'їхались до Тернополя. Сьогодні та завтра під час Всеукраїнської конференції «Гостинне місто» обговорюють, серед іншого, перспективи розвитку туризму.

Войцех Біліньскі – Радник-міністр Генерального консульства Республіки Польща у Львові – вже вдруге бере участь у конференції в Тернополі. У нашій області буває досить часто, каже, за останні два роки Тернопіль надзвичайно змінився.

Войцех Біліньскі, радник-міністр Генерального консульства Республіки Польща у Львові: "Це озеро тепер таке приятне, таке добре, як я перший раз був не було таке, може атмосфера така, потепліла атмосфера, це перше. О дорогах не будемо, ви самі знаєте, але це не можливо не згадати, треба підсказати, що так не може бути, щоб неможливо було доїхати до Тернопілля. Потрібно зробити це"

Тернопільщина справді туристично приваблива, визнає Генрік Сльомка Нарозанскі. Перший заступник президента польського міста Тарнув вперше приїхав до Тернополя. З того, що побачив та почув, радить більше пропагувати туризм в області і за її межами.

Генрік Сльомка Нарозанскі, перший заступник президента м. Тарнув (Польща): "Тим, чим ми б хотіли поділитись, це передусім звернути увагу на добру промоцію міста, висвітлення такої певної реклами міста та області в ЗМІ, пропагувати її всюди в літаках, на будівлях. А тим більше, що Тернопіль має чим похвалитись, має, що показати. Я в Тернополі вперше і зробив висновок, що польські громадяни матимуть зацікавленність сюди приїжджати".

Три напрямки розвитку туризму, а саме: подієвий, релігійний та науковий – активно обговорювали під час конференції "Гостинне місто". Згадали і про здобутки Тернополя за останні роки.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Якщо брати 2012 рік, то дві події, які відбувалися в Тернополі, – це Фестиваль духовної пісні та Чемпіонат світу з водно-моторного спорту, які увійшли до ТОП-100 кращих туристичних подій України". 

Ярослав Пітцик, виконавчий директор Асоціації міст України: "Асоціація міст України нині зосереджує свою діяльність якраз сприянням містам в економічному розвитку і однією з складових – в першу чергу є насамперед відкритість міст їхня привабливість".  

Учасники конференції звернулись до Уряду України з пропозицією створити міжвідомчу раду туризму і курортів та включити до її складу представників органів місцевого самоврядування і професійних організацій.