Головна Головні Перші офіційні дані вже оприлюднила Центральна виборча комісія

Перші офіційні дані вже оприлюднила Центральна виборча комісія

416

1В Україні підраховують результати виборів. Перші офіційні дані вже оприлюднила Центральна виборча комісія.

Тернопільщина – у лідерах. Тут, за даними ЦВК явка виборців склала 56,5%, що є найвищим показником в Україні. У трійці лідерів також Львівська та Волинська області. Найменшактивними були мешканці Донеччини та Луганщини. На дільниці прийшли трохи більше 30% виборців.

Центральна виборча комісія вже оприлюднила перші результати місцевих виборів. Обрані 40 голів сільських рад Вінницької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Полтавської, Сумської, Харківської та Чернівецької областей. При цьому найбільше серед обраних самовисуванців – 31%, на другому місці – представники “Блоку Петра Порошенка “Солідарність” – 8%, ще 1% отримала партія “Відродження”. Також, за даними ЦВК, наразі обраний 491 депутат сільських рад.

2

3

 

У Тернополі за результатами опрацювання понад половини протоколів на виборах міського голови перемагає чинний очільник міста Сергій Надал. Тернопіль – одне із міст, де вибори, за результатами екзит-полів та експертів, закінчаться у першому турі.4

 

Серед таких міст також Харків, де перемагає чинний міський голова Генадій Кернес та Вінниця, де перемогу в першому турі здобув виконуючий обов’язки міського голови Сергій Моргунов.

5

6

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here