додому Головні Перша леді відвідала Тернопіль (фото)

Перша леді відвідала Тернопіль (фото)

828

14 лютого Перша леді України Олена Зеленська відвідала Тернопіль.

Перша леді ознайомилася із роботою Центру досконалості, який нещодавно відкрили на базі Тернопільської обласної клінічної психоневрологічної лікарні.

Минулого року МОЗ створило такі центри на базі найбільш прогресивних реабілітаційних відділень України, щоб використати найкращий досвід для відновлення ветеранів та цивільних.

До переліку перших шести таких центрів потрапило й Нейрореабілітаційне відділення Тернопільської обласної клінічної психоневрологічної лікарні. Тут комплексно лікують ураження нервової системи та опорно-рухового апарату. 50–60% пацієнтів долають інсульти, 20–30% – відновлюються після спінальних травм, зокрема, завданих війною.

Також Перша леді побувала у Тернопільському обласному центрі зайнятості. Разом з першою віцепрем’єркою – міністеркою економіки України Юлією Свириденко вона поспілкувалася з вимушеними переселенцями, ветеранами, людьми з інвалідністю. оглянула «Простір безбар’єрності».

Також Олена Зеленська ознайомилася з історіями працевлаштування людей, які змогли знайти роботу завдяки послугам Тернопільського обласного центру зайнятості.