додому Головні Перемогою для тернопільської команди завершився матч проти футбольного клубу “Гірник-Спорт”

361

Перемогою для тернопільської команди завершився матч проти футбольного клубу “Гірник-Спорт”. Гра відбулася у рамках шостого етапу змагань Першої ліги України. Нагадуємо, що жовто-зелені наразі змагаються у групі “Вибування”. Тернополяни активно атакували ворота суперника і змогли забити два переможних гола. Подробиці футбольного поєдинку читайте далі у сюжеті.

Тернопільська “Нива” зустрілись із футбольним клубом «Гірник-Спорт». Гра відбулася на стадіоні імені Романа Шухевича у Тернополі.

Розпочали перший тайм обидві команди досить активно. Перший небезпечний момент для воріт тернополян стався на 23 хвилині матчу. Гравець гостей Дмитро Дмитрієв влучно пробив під поперечну воріт Ниви, але гокіперу Іллі Ольховому вдалося парирувати удар. Протягом першого тайму команди обмінювалися атаками, але відкрити рахунок таки не вдавалося.

Після перерви більше почали контролювати матч тернополяни, завдяки цьому, на 57 хвилині матчу, жовто-зелені відкрили рахунок. Арсентій Дорошенко перевів м’яч на Андрія Різника, а він в один дотик відправив м’яч у ворота. Рахунок 1:0.

Після цього тернополяни не переставали проводити небезпечні атаки, завдяки одній з них Дмитру Галадею на 76 хвилині вдалося забити другий гол у ворота суперника. Під завершення зустрічі у жовто-зелених ще були моменти, але вони були безрезультативними. Тому матч завершився із рахунком 2:0.

“Дімка повернувся, якраз на цю гру – це те, що нам треба було зараз. Такий план і був Він зараз набирає форму, ще йому важко але він по своїй природі є бомбардиром і зробив свою роботу, забивши гол, і на цьому гра була зроблена”, – поділився враженнями від гри Олександр Стахів, головний тренер ФК “Нива”.

Наразі після шести турів у групі “Вибування” тернополяни перебувають на 3 місці у турнірній таблиці. У них 31 очко, а футбольний клуб “Гірник-Спорт” – на 5 сходинці, маючи в активі 20 очок.

“Коли в тебе є моменти, а ти їх не реалізовуєш то зазвичай, якщо ти не забиваєш, то тебе наказують за твої помилки, які сам собі створив. Ми не забили в першому таймі, а другий повністю перебили, і суперник скористався нашими помилками”, – прокоментував гру Валерій Куценко, головний тренер ФК “Гірник-Спорт”.

Наступний матч тернополяни проведуть на виїзді проти команди “Діназ” із Київської області, гра відбудеться 4 травня.