![vlcsnap-2016-09-27-14h27m57s085](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2016/09/vlcsnap-2016-09-27-14h27m57s085.png)
Патріотичне панно з’явилося у селі Малий Ходачків Тернопільського району. Його створили на стіні місцевого будинку культури з нагоди 25-ї річниці Незалежності України. Митці з Тернопільщини працювали над проектом впродовж місяця.
Патріотичне панно з’явилося у селі Малий Ходачків Тернопільського району. Його створили на стіні місцевого будинку культури з нагоди 25-ї річниці Незалежності України. Митці з Тернопільщини працювали над проектом впродовж місяця.