Головна Новини Партія “Громадський рух “Народний контроль” візьме участь у місцевих виборах

Партія “Громадський рух “Народний контроль” візьме участь у місцевих виборах

365

vlcsnap-2015-07-07-17h33m56s73Україна готується до місцевих виборів, які мають відбутись 25 жовтня цього року. Депутати Верховної Ради України вже ухвалили в першому читанні закон про місцеві вибори. Громадськість активно обговорює усі плюси та мінуси змін виборчого законодавства, а політичні сили заявляють про свою готовність іти на вибори. Партія “Громадський рух “Народний контроль” візьме участь у місцевих виборах, які пройдуть у жовтні. Таке рішення прийняли три сотні делегатів першого партійного з’їзду нової політичної сили “Громадський рух “Народний контроль”.

Новостворена політична сила “Громадський рух “Народний контроль” називає себе партією активних людей.

– Людей. Це представники громадськості, це волонтери, це бійці АТО, це журналісти, це саме той активний прошарок, який довів, що може активно працювати в громадському секторі. Треба дава активні важелі впливу тим, хто себе активно довів поза політичним процесом. Народний контроль – це платформа політична, для того, щоб оновити політикум, бо сьогодні цього гостро вимагають люди, – розповідає голова партії “Громадський рух “Народний контроль” Дмитро Добродомов.

Громадський рух “Народний контроль” у Тернополі позиціонує себе як контролер ефективності використання бюджетних грошей, надання комунальних, соціальних, правових послуг. Відкритість, самоврядність, справедливість – принципи Майдану, які “Громадський рух “Народний контроль має намір втілити у життя.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here