додому надзвичайне Панахиду за загиблим у Києві Назаром Войтовичем відправили сьогодні у Тернопільському Кооперативному...

Панахиду за загиблим у Києві Назаром Войтовичем відправили сьогодні у Тернопільському Кооперативному коледжі

479

Панахиду за загиблим у Києві 17-річним Назарем Войтовичем відправили сьогодні у Тернопільському Кооперативному коледжі. Саме тут хлопець навчався на 3 курсі відділення дизайну, обожнював живопис. Усі роботи Назара мали український дух, на малюнках зображав калину, тризуб чи козаків. Саме патріотизм підштовхнув юнака в останню хвилину поїхати на Майдан до Києва, розповідають одногрупники. Ще в середу, 19 лютого, Назар був на парах, а ввечері мав віднести до автобуса, який їхав на Київ, речі для столичного майдану.

– Він був на заняттях в середу і вже в четвер, в годині 10-11 нам подзвонили в коледж, що він вбитий на майдані. Ми навіть не повірили в таку інформацію, почали дзвонити на телефон Назара. Відповідала жінка – волонтерка, сказала, що в Михайлівському соборі лежить тіло студента, він ваш студент. Ми не повірили, бо в таку інформацію важко повірити. Почали перевіряти друзів, знайомих і виявилось, що Назар готувався передати якісь передачі, казав, що в нього там брат троюрідний, багато друзхів, і він планував віднести якісь речі в нас в Тернополі на майдані, – розказує куратор групи 3 ДЗ-1 Тернопільського Кооперативного коледжу Тетяна Панченко.

Та в останню хвилину щось змінилось і Назар прийняв рішення їхати на  Майдан особисто.

– Останній раз, коли ми його чули, це було півсьомої вечора і він дуже спішив на автобус,  дуже спішив з гуртожитку. Він дуже хотів до Києва, навіть підготував колишню каску і речі підготував з собою. Ми його ніколи не забудемо, – розповідає одногрупниця.

– Чесне слово, я ніколи не бачила, що він сумував, ображав. Навіть коли когось ображали, він приходив і втішав, що це не так. Він був такий затятий націоналіст, по історії мав дуже хороші оцінки, по війні, зброї, він добре то знав все, – пригадує інша одногрупниця.

Назар поїхав до Києва вночі 19 лютого, а вже наступного дня під час протистоянь на майдані хлопця вбили з вогнепальної зброї. Назар Войтович родом з села Травневе Збаразького району, він у батьків єдиний.