додому надзвичайне П’ять автомобілів вкрали цього року у Тернополі

П’ять автомобілів вкрали цього року у Тернополі

732

5 автомобілів викрали цього року в Тернополі. Останній випадок трапився у неділю, 14 квітня. На вулиці Броварній, викрали авто марки Лексус, вартістю більш як 125 тисяч доларів. Об’єктами зазіхань найчастіше стають автівки, припарковані у дворах багатоповерхівок і не обладнані охоронними системами. Державтоінспекція закликає водіїв не залишати без нагляду свої машини. Якщо потрібна тривала зупинка, скористайтесь стоянками, які охороняють, або гаражем.

Нині водії бояться не лише поганих автодоріг, ДТП, а й крадіжок авто. Всі вкрадені в Тернополі цього року автомобілі були припарковані у дворах багатоповерхівок.

– За поточний рік скоєно 5 незаконних заволодінь, всі вони були скоєні в дворі будинків, де проживають власники, потерпілі. Автомобілі не знаходились на стоянках охороняємих. Тому в основному, щоб уникнути таких моментів, проблем, треба, щоб автомобілі стояли на стоянках, які охороняються, обладнувати їх сигналізацією, – розказує начальник сектору оформлення матеріалів ДТП та розшуку транспортних засобів УДАІ УМВСУ в Тернопільській області Юрій Юрик.

Останній випадок крадіжки трапився 14 квітня: з вулиці Броварної вкрали автомобіль марки «Lexus»  вартістю більш як 125 тисяч доларів. Аби уникнути викрадення авто, інспектори ДАІ радять найперше обладнати машину протиугінним пристроєм. А щоб зловмисник взагалі відмовився від свого задуму, необхідно використовувати багаторівневий підхід до захисту автомобіля. Крім цього не варто залишати ключі в замку запалювання і обов'язково замикати машину, двері, вікна навіть якщо відходите ненадовго. Не лінуйтеся зайвий раз все перевірити. Рідко злодії ризикують вкрасти дорогий автомобіль, у більшості випадків вкрадені автівки середнього класу.

Це ілюзія, що крадуть лише "круті" авто, лише вночі і лише у безлюдних місцях. Практика ДАІ показує, що буває і навпаки: центр міста, день, будь-який автомобіль, аби тільки він був доступний злодію. Тому ні вдень, ні вночі власникам не варто втрачати пильності, а на ніч залишати свою машину ДАІ рекомендує тільки на стоянках чи в гаражах, які охороняють.