додому Головні Отримати 100 тисяч гривень на розвиток та відновлення своєї справи можна у...

Отримати 100 тисяч гривень на розвиток та відновлення своєї справи можна у Товаристві Червоного Хреста

434

Розпочати власний бізнес – можливо. Тернопільська обласна організація Товариства Червоного Хреста приймає заявки на отримання мікрогранту. 100 тисяч гривень можна отримати на відкриття власної справи. Усього відберуть 60 найкращих бізнес-ідей. Хто може взяти участь у проєкті та як доєднатися до нього, читайте у сюжеті.

Грошову допомогу можна отримати на відкриття та розвиток власної справи за різними напрямками. Це: сільське господарство, виробництво, послуги та торгівля.

“Станом на сьогодні ми вже отримали 5 заяв. Важливо зазначити, що до фінансування буде допущено лише 60 осіб, чий пакет документів повністю відповідатиме вимогам, а, окрім того, бізнес-план буде життєздатним і його комісія оцінить таким, що матиме сталий розвиток”, – розповіла Оксана Теслюк, координаторка проєкту “Перезавантаження розширення можливостей для працевлаштування”.

Участь у програмі можуть взяти внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані в Тернопільській міській громаді, а також домогосподарства з місцевого населення, які постраждали від наслідків війни.

“Після 15 квітня буде попередній розгляд заявок, потім буде можливість допрацювати свій бізнес-план, і до 3 травня буде визначено 60 учасників, які будуть підлягати фінансуванню”, – додала координаторка.

60 найкращих бізнес-ідей отримають до 100 тисяч гривень на відкриття чи розвиток власної справи, розповідає Оксана Теслюк.

“Основна мета: допомогти людині знайти роботу.  Оскільки ВПО були вирвані із своєї громади, де мали зайнятість, коло знайомств, яке їм допомагало реалізовуватися професійно, тут їм важко”, – зазначила Оксана Теслюк.

У Тернопільській громаді такий проєкт запустили вперше. Координатори сподіваються, що з його допомогою мешканці зможуть реалізувати успішні справи та втілити свої мрії. Подати заявку можна, заповнивши анкету на сторінці Червоного хреста у Фейсбуці.