додому благоустрій Опалювальний період зможуть почати за дозволом Кабінету Міністрів.

Опалювальний період зможуть почати за дозволом Кабінету Міністрів.

459

1411319623_1234529814_01_01_00Опалювальний сезон зможуть почати за дозволом Кабінету Міністрів. Таке рішення прийняв уряд України. Міський голова Тернополя коментує, технічно готові починати опалювальний сезон навіть завтра, проте зараз для цього немає необхідності. Середньодобова температура повітря більше 8 градусів тепла. Якщо ж похолодає, то опалення ввімкнуть.

– Якщо буде середньодобова температура нижче 8 градусів, звичайно, ми звернемося до Кабінету Міністрів, щоб получити погодження. Якщо будуть хоч якісь зволікання або затягування, то ми всеодно розпочнемо опалювальний сезон, щоб забезпечити норми теплопостачання в усіх квартирах міста, – говорить міський голова Тернополя Сергій Надал.

Тернополянам з погодою пощастило. У наближчі дні синоптики обіцяють тепло, а це означає, що газ вдасться зекономити. У вересні, за словами міського голови, тернополяни у ліміт вклалися. На відміну від інших міст, гаряча вода в домівки городян подається справно.

– Стосовно жовтня місяця плануємо також подавати гарячу воду в тому ж режимі, який був до сьогоднішнього дня. Завдяки теплій погоді маємо можливість відтермінувати початок опалювального сезону. При початку опалювального сезону плануємо подавати гарячу воду в тих самих нормах як і до сьогоднішнього дня. Єдине, що може бути, коригування годин, в які буде подаватися гаряча вода.


Раніше підприємство “Тернопільміськтеплокомуненерго” зверталось у Кабінет Міністрів та Міністерсво ЖКГ з проханням переглянути ліміти газу. За цими обмеженнями мешканцям Тернополя доведеться зекономити 30% палива. Проте остаточної відповіді немає.

– Відповідь: на сьогоднішній день у вас немає ніякої загрози чи якої аварійної ситуації, а відповідно і нема потреби отримувати такий дозвіл. В жовтні місяці при потребі звертайтеся ще раз. Ми не отримали ні підтвердження, ні скасування, ні збільшення лімітів. Я вважаю, що ми зможемо забезпечити нормальну подачу тепла і гарячої води протягом і жовтня місяця, і листопада. Ліміти, які є доведені говорять про те, що в листопаді місяці для того, щоб вкластися в ліміт, то треба забезпечити температуру в оселях тернополян на рівні 15 градусів тепла і відмовитися від гарячої води взагалі. Не бачу потреби це робити, бо дивним чином йде обмеження подачі газу для населення тоді, як промислові підприємства по Тернопільській області вже перебрали ліміт газу втричі.