Головна Новини Оновлений пологовий корпус перинатального центру «Мати і дитина» відкриють до кінця року

Оновлений пологовий корпус перинатального центру «Мати і дитина» відкриють до кінця року

390

1

Вже до кінця року планується відкриття оновленого пологового корпусу Тернопільського обласного клінічного перинатального центру «Мати і дитина». Він міститиме відразу три відділення: передродові палати, операційні та відділення гінекології.

Буде й декілька палат, спеціально обладнаних для партнерських пологів. До того ж у звичайних палатах перебуватимуть не від 5 до 10 осіб, як це відбувається сьогодні. Приміщення для з усіма зручностями будуть розраховані не більш, ніж на 1-2 породіллі. 

«Роботи плануємо розпочати вже через два-три тижні, — зазначає директор управління капітального будівництва Тернопільської ОДА Віктор Кузяк. — Головне, щоб не було затримок з фінансуванням й кошти, виділені з держбюджету, надходили вчасно».

3

 Довідка

Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина» — єдиний в області заклад охорони здоров’я ІІІ рівня із надання високоспеціалізованої медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям та новонародженим з групи високого ризику, що потребують високої інтенсивності лікування на основі використання сучасних перинатальних технологій. Реконструкцію закладу розпочали у 2012 році та згодом припинили. Починаючи з 2013 року роботи не проводились.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here