додому Головні Оновлені операційні із новим обладнанням з’явились у Тернопільській обласній клінічній лікарні

Оновлені операційні із новим обладнанням з’явились у Тернопільській обласній клінічній лікарні

1099

Оновлений ремонт: в Тернопільській обласній клінічній лікарні встановили нове обладнання та осучаснили операційні зали. На їхнє облаштування витратили понад 14 мільйонів гривень. Частину суми виділили з державного бюджету – іншу міжнародні партнери. Який тепер мають вигляд оновлені операційні – дивимось.

Ось такі тепер операційні у Тернопільській обласній клінічній лікарні. Її працівники розповідають. ще до недавно тут все було зовсім по-іншому. У старому приміщенні зробили капітальний ремонт та встановили нове обладнання.

“Як між Радянською владою і сучасною Україною. Тому шо всьо шо було тут побудовано – це було побудовано за часи Радянської влади. Тут була звичайна плитка, яка відпадала і яку треба було ловити. Тут були звичайні стелі, лампи, які завжди поправляли анестезіологи, а тепер в нас є чудовий ремонт”, – розповідає лікар-анестезіолог Тернопільської обласної клінічної лікарні Сергій Кучеренко. 

 

Лікар говорить, сучасний ремонт і нове обладнання дають можливість комфортно працювати, що впливає на ефективність і якість допомоги пацієнтам. На ремонт операційного корпусу з державного бюджету виділили понад 8 мільйонів гривень. Кошти надійшли в межах програми з покращення надання якісних медичних послуг. Іншу частину суми, а це понад 6 мільйонів гривень – отримали від шведської компанії. За гроші від міжнародного партнера у лікарні закупили обладнання.

У тернопільській військовій адміністрації кажуть, якість надання медичних послуг є пріоритетним напрямком, який постійно намагаються покращити. Адже сьогодні наша область приймає велику кількість військовослужбовців, яким необхідна реабілітація після поранень, отриманих на полі бою.