додому Головні Обставини смерті журналіста Ярослава Буяка: коментарі брата, поліції, паталого-анатомічного бюро

Обставини смерті журналіста Ярослава Буяка: коментарі брата, поліції, паталого-анатомічного бюро

917

Тіло зниклого тернопільського журналіста Ярослава Буяка знайшли в місцевому морзі. Наприкінці липня чоловіка госпіталізувала швидка, далі його лікували у Тернопільському обласному медичному центрі соціально-небезпечних захворювань. Там чоловік і помер.

Як пояснюють у департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації, під час госпіталізації Ярослав не вказав мобільні номери чи адреси родичів. Тому про його смерть їм не повідомили, а передали тіло зразу у морг. Через місяць рідні чоловіка звернулися у поліцію. Згодом Ярослава Буяка оголосили у всеукраїнський розшук.

Правоохоронці обстежили міські лікарні та морги, проте тіло не виявили. Друзі чоловіка розповсюджували інформацію про нього у соцмережах. Вже 23 вересня на сайті поліції з’явилося повідомлення про те, що тіло Ярослава знайшли, воно знаходиться в морзі Тернопільської психоневрологічної лікарні.

Аби розібратись у незрозумілих обставинах смерті чоловіка, правоохоронці, медики, рідні та колеги журналіста зібрались у Тернопільському прес-клубі. Як з’ясувалось, його не могли знайти, тому що розшукували тіло невстановленої особи.