додому АТО Обладнання майже на 100 тисяч гривень для бійців на Схід передала Тернопільська...

Обладнання майже на 100 тисяч гривень для бійців на Схід передала Тернопільська міська рада

699

vlcsnap-2015-01-20-17h16m33s11Обладнання майже на 100 тисяч гривень для бійців на Схід передала сьогодні Тернопільська міська рада. Серед допомоги – найнеобхідніша нашим військовим техніка: бензинові генератори, пускові механізми для моторів, бензопили. На Схід обладнання повезе Автомайдан та Самооборона.

Бензопили, генератори, пускові механізми для моторів та інше обладнання на суму майже 100 тисяч гривень для бійців передала сьогодні міська влада. Така техніка вкрай необхідна зараз на Сході, каже представник 44-ої артилерійської бригади Анатолій Гнатюк.

– Ми зараз від міської ради отримали електрогенератори, зарядно-пускові пристрої, бензопили. Все це дуже необхідне людям, які там воюють. Генератори надають можливість отримувати струм в будь-якому місці. Те саме стосується і бензопил, які значно полегшують роботу людей. Так само пускозарядні пристрої призначені для швидшого запуску техніки в зимі і для виконання бойових завдань.

Ще в кінці грудня у Тернопільській міськраді провели спільну нараду з представниками громадських організацій, які займаються активним постачанням допомоги військовим на Сході. Порадившись з волонтерами, купили саме те обладнання, яке наразі найнеобхідніше.

– Це, власне, те обладнання, яке нас попросили військові формування через волонтерів. Ми передаємо громадським організаціям – Автомайдану, Самообороні, які доставлять тим військовим формуванням, які цього потребують. В минулому році виділялися гроші на програму підтримки військових формувань та добровольчих батальйонів. Частину грошей використали, а частину грошей, яка залишилася, ми, власне, і спрямували на ці цілі, – розповів міський голова Тернополя Сергій Надал.


Обладнання вже найближчими днями волонтери відвезуть в зону АТО, розподілять між механізованими бригадами, де стоїть найбільше техніки.

– Перше, куди ми зараз повеземо, це в Кримське, бо останнього разу, коли ми там були, то були страшні морози, і завести техніку звичайним пуско-заводним механізмом хлопцям було важко. Потім повеземо обладнання під Нікішине, там також стоять танки, бронетехніка, і на даний момиент ведемо консультації з містом Щастя, – говорить голова ГО “Автомайдан Тернопіль” Дмитро Гайдуцький.

Бійці ж розповідають, що наразі ще потрібно на Сході, та дякують за допомогу.

– Потрібні спальники, потрібна термобілизна, потрібні буржуйки, багато чого потрібно, але за все що нам дають, ми готові прийняти і дуже вдячні і тернополянам і міській раді за те, що нам дають, підтримують і розуміють нас, – сказав представник 44-ої артилерійської бригади Анатолій Гнатюк.