додому Новини Новий ЦНАП відкрили у Підволочиській об’єднаній територіальній громаді

Новий ЦНАП відкрили у Підволочиській об’єднаній територіальній громаді

1162

У Тернопільській області надання адміністративних послуг населенню стало ще доступнішим. Новий ЦНАП відкрили у Підволочиській об’єднаній територіальній громаді завдяки ініціативності жителів та співпраці з закордонними партнерами.

Центр надання адміністративних послуг у Підволочиській громаді відкрили завдяки співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ.

– В цьому році ми відкрили ЦНАП в Шумській ОТГ за рахунок коштів ООН, а сьогодні ми маємо можливість отримати цей ЦНАП безкоштовно як подарунок завдяки стратегії децентралазації від проекту GIZ, який виділив на цю справу майже 1 мільйон 200 тисяч гривень, – розповідає голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

– Послуга повинна бути зручна, швидка, прозора і так далі. Послуга – це перше, що має бути в ЦНАПІ. Оскільки ремонт, обладнання – це вже другорядне. Найголовніше, щоб громадяни прийшли в ЦНАП – справді її отримали, – додає керівник німецько-українського проекту GIZ “Реформа управління на сході України” Тарас Журавель.