додому Новини Новий спортивно-ігровий майданчик для дітей встановили в Підгаєцькій громаді у селі Старе...

Новий спортивно-ігровий майданчик для дітей встановили в Підгаєцькій громаді у селі Старе Місто

760
Новий спортивно-ігровий майданчик для дітей встановили в Підгаєцькій громаді у селі Старе Місто. Раніше дітлахи не мали, де проводити вільний час весело, однак вже сьогодні малеча може розважатися на площадці із гойдалкою, гіркою та спортивним комплексом. Це стало можливим завдяки аграрній компанії, яка виділила на створення дитячого майданчика близько 130 тисяч гривень.
На одній із вулиць у селі Старе Місто, що на Підгаєччині, з’явивися спортивно-ігровий комлекс для дітей. Від нині малеча зможе весело проводити час на нових гірці та гойдалках. Оксана Івашків матір двох хлопчиків, розповідає, раніше схожих дитячих майданчиків у їхній місцевості – не було.

Оксана Івашків, жителька с. Старе місто, каже: “В нас немає більше куди тим дітям подітися, щоб вони десь збиралися гратися, адже немає такого місця. А так вони збираються то в одного вдома, то в іншого, в кого які є забави, тому це дуже важливо для наших дітей, вони мають куди вийти”.

Виділила гроші на встановлення спортивно-ігрового майданчика аграрна компанія “Контінентал”, яка не одноразово допомагає у розвитку громад Тернопільщини. Цього разу компанія виділила майже 130 тисяч гривень із соціального бюджету на створення дитячого майданчика

Ігор Мерена, голова Підгаєцької громади розповідає, завдяки тісній співпраці громади та аграрної компанії, вдалося облаштувати затишне місце для маленьких жителів.

У Підгаєцькій громаді реалізовано й інші важливі ініціативи за підтримки «Контінентал». Зокрема, у селі Молозівка тривають ремонтні роботи історичної церкви Покрови Пресвятої Богородиці. Старовинний храм повністю зроблений із дерева, із роками через погодні умови у святині почав протікати дах. На ремонт її покриття компанія “Контітнентал” скерувала 102 тис. гривень. Окрім цього, для харчоблоку Підгаєцької центральної міської лікарні закупили дві плити та кухонний інвентар, у понад 100 тисяч гривень.