Головна Анонс Нові тарифи та економія – тема “Межі правди” 24 березня

Нові тарифи та економія – тема “Межі правди” 24 березня

424

456-300x240Зростання тарифів на електроенергію, газ, воду, житлово-комунальні послуги. На чому і як українцям зекономити? Хто матиме право на субсидії? Яка собівартість послуг? Про це та чимало іншого дивіться в прямому ефірі програми “Межа правди” у вівторок, 24 березня. Гості студії : голова Наглядової ради ПАТ “Тернопільміськгаз” Віталій Бобрівець, директор комунального підприємства “Тернопільводоканал” Володимир Кузьма, в.о. начальника управління соціальної політики Володимир Сулима та директор приватного підприємства “Східний масив” Михайло Дереворіз.

Початок ефіру о 20 годині. Телефон студії 43-41-00. Свої запитання можете залишати на сайті TV-4, там беріть участь в інтерактивному опитуванні.

[poll id=”22″]

Коментарі

4 КОМЕНТАРІ

  1. Питання до п Дереворіза: міська рада прийняла, що всі мешканці багатоквартирних будинків мають сплачувати за обслуговування мереж централізованого опалення, навіть якщо вони мають індивідуальне опалення, оскільки це вважається спільною сумісною власністю. В той же час цивільний кодекс України і за розясненням департаменту житлової політики міністерства ЖКГ (на які щоразу посилаються ДП Авторитет плюс і ПП Східний масив)кажуть, що спільна сумісна власність настає тоді, коли тими мережами користуються Більше однієї квартири, тобто принаймні дві квартири. В нашому будинку по вул. Над Ставом 6 одна єдина квартира користується централізованим опаленням, всі інші мають індивідуальне, опалення в загальному коридорі немає, труби мережі централізованого опалення в більшості квартир взагалі відсутні, а в двох квартирах через які вони йдуть заізольовані. То чому ви щомісячно вимагаєте в мешканців будинку плату за обслуговування мережі централізованого опалення?

  2. п.Марія,обов”язково задам Ваше запитання.Дякую. З повагою,Юлія Винокур

  3. Питання до п Володимира Сулими,якщо було знято з реєстрації місця проживання людину 20 березня 2015р. ,то чи потрібно подавати її доходи за останні 12 місяців у декларацію для отримання субсидій

  4. дякуємо за запитання!озвучу в ефірі!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here