додому благоустрій Нове реабілітаційне відділення для учасників АТО у селі Максимівка Збаразького району

Нове реабілітаційне відділення для учасників АТО у селі Максимівка Збаразького району

1199

Нове реабілітаційне відділення для “атовців” створили при комунальній лікарні у селі Максимівка Збаразького району. За гроші місцевого бюджету та волонтерів у лікувальніому закладі капітально відремонтували приміщення. Тепер там мешканці села, а також українські захисники зможуть проходити фізичну, і психологічну реабілітації. Також у лікарні вже незабаром планують відкрити сольову кімнату, басейн та інфрачервону сауну.

Восени 2017 року районна комунальна Максимівська лікарня стала самостійною. Адже саме з того часу, її відділили від районної лікарні. І одразу медики, місцева влада та небайдужі краяни поспішили  з ремонтами медустанови. І вже нині в оновлених приміщенням лікувального закладу створили реабілітаційне відділення.  Учасники бойових дій та селяни зможуть отримати тут фізичну і пихологічну реабілітації.

У нас було тільки терапевтичне відділення. Надалі ми плануємо ввести лікаря-вертибролога і лікаря фізіотерапевта. Ми плануєм зробити таку кімнату лікувальну, де будуть тренажери, для розтяжок, для лікування суглобів, для оздоровлення.

Проте, окрім реабілітаційного відділення, у лікарні планують зробити чимало іншого, що сприятиме не лише лікуванню, але й оздоровленню краян. Вже майже за місяць, у лікарню привезуть нові ліжка, матраци і все необхідне для облаштування сольової кімнати. Її планують відкрити вже до кінця березня. Розрахована медустанова на 10 пацієнтів. Однак, окрім лікування, тут планують проводити різні напрямки реабілітації – арома, голко-, бджоло- терапії та багато іншого.