додому Головні Нова поштова марка від “Укрпошти” має благодійну мету

Нова поштова марка від “Укрпошти” має благодійну мету

480
У Тернополі погасили поштову марку “Зброя Перемоги. Світ з Україною”. На ній зображена військова техніка, яку передають західні партнери Україні для боротьби з російським окупантом. У такий спосіб Укрпошта хоче подякувати країнам-союзникам за підтримку. Окрім цього, випуск поштового блоку — благодійний. Частина грошей із продажу піде на закупівлю дронів для військових. Подробиці – далі.
“Зброя Перемоги. Світ з Україною” таку назву має нова поштова марка, яку сьогодні погасили у Тернополі. Директорка Тернопільської дирекції “Укрпошти” Любов Гринчишин каже, автори ескізів для марок – українські художники, брати-близнюки Олександр та Сергій Харуки: “Марки будуть доступні до продажу по мірі їх наявності відповідно до попиту, але погасити штемпелем в перший день, відповідно буде сьогодні. Також ця марка має благодійну складову. Ми будемо збирати кошти для ЗСУ на безпілотники, а також будуть направлені на інші цілі ЗСУ”.

Зображена на поштовій марці – військова техніка, яку Україні передають західні партнери. У такий спосіб, Укрпошта хотіла подякувати країнам-союзникам за підтримку. Тираж марок 160 тисяч. Ціна кожної – 23 гривні, 2 грн з яких – спрямовуватимуть на закупівлю дронів для ЗСУ.

У поштовому блоці, окрім марки, є традиційний конверт “Перший день”, немаркований художній конверт, картка, презентаційна папка, сувенірна рамка та набір тематичних магнітів.

Випуск марки створили за сприяння Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України, а також посольств США, Великої Британії, Німеччини та Франції в Україні.