додому Головні Ні російській церкві у Тернополі! – акції продовжуються

Ні російській церкві у Тернополі! – акції продовжуються

620

Біля стін Тернопільської єпархії УПЦ МП небайдужі мешканці міста провели чергову мирну акцію проти московського патріархату. Мітингувальники протестували на території храму. На акції молодь інсценізувала прототип ситуації, яка відбулася у Хмельницькому, коли священники московського патріархату побили військового.

На момент акції у храмі відбувалося богослужіння. Аби не допустити сутичок і провокацій, на місці було багато працівників поліції, які стежили за порядком. Під вигуки “Ганьба” та заклик ” Переходьте в українську церкву” протестувальники “проводили” вірян, які йшли у храм.

Один з парафіян, який йшов на Службу, зупинився та вирішив поговорити з мітингувальниками. Свою думку стосовно московського патріархату в Україні, чоловік озвучив і нам.

Сам чоловік з Одеси, приїхав у Тернопіль, аби пом’янути рідних та відвідати могилу свого дідуся. Чоловік переконує, що заборона проти діяльності московського патріархату не на часі.

Нагадуємо, що 17 квітня депутати Тернопільської міської ради позбавили Тернопільську єпархію УПЦ МП права користування земельною ділянкою, на якій діє Кафедральний собор Віри, Надії, Любові та матері Софії. А на позачерговому засіданні депутати звернулися до Верховної Ради України щодо заборони діяльності Української православної церкви московського патріархату.