Головна Головні Незалежність, яку досі виборюємо, – тема “Межі правди” у вівторок, 25 серпня

Незалежність, яку досі виборюємо, – тема “Межі правди” у вівторок, 25 серпня

379

Чи здобула Україvlcsnap-2015-08-10-13h10m38s87на справжню незалежність? Яку ціну доведеться заплатити українцям, аби жити у справді вільній та незалежній державі? Чи такою уявляли незалежну Україну 24 серпня 1991 року? Відповіді на ці питання будемо шукати у прямому ефірі програми “Межа правди” у вівторок, двадцять п’ятого серпня. Початок програми о 20 годині. Телефон студії 43-41-00. Свої запитання залишайте в коментарях. Також беріть участь в інтерактивному опитуванні.

Коментарі

1 коментар

 1. Якщо говорити про досягнення нашої Незалежності за 24 роки, то тут вистачить одного пальця однієї руки – де юре Незалежність у нас ще є.
  А якщо говорити про недосягнення Незалежності за всі 24 роки нашої боротьби за Україну, то тут теж вистачить одного пальця однієї руки
  – за 24 роки Незалежності ми не спромоглися створити самого головного – Україномовного Українського державного та громадського інформаційного простору, якій би формував Українській світогляд у Українців в Україні.
  І це є самою головною нашою фундаментальною помилкою.
  Тому у нас і є ті всі негаразди у всіх сферах життя, від економічного до політичного.
  На сьогодні в Україні весь інформаційний простір через куплені олігархами змі, контролюється та формується бандо-олігархатом, якій підконтрольний росії та працює на росію.
  На сьогодні в Україні олігархічні змі працюють проти України
  Тому у нас досі немає громадського тб та радіо.
  Саме це треба розуміти

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here