![vlcsnap-2022-11-09-17h35m50s029](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/11/vlcsnap-2022-11-09-17h35m50s029-640x360.png)
Дезінформація, фейки, маніпуляції – це далеко не увесь перелік засобів ІПСО, з якими щоденно розбираються журналісти. І якщо нам інколи складно боротися з дезінформаційним потоком, то як не потрапити на гачок пропаганди пересічному українцеві? Незабаром на телеканалі TV-4 стартує проєкт про інформаційну гігієну “Анатомія брехні”, авторства Національної Асоціації Медіа. У кожному випуску журналісти та журналістки з п’яти регіональних медіа, разом із експертами, перевірятимуть себе на стійкість до фейків та пропаганди. Оголосила війну неправдивим новинам та взяла участь у проєкті і наша Яна Шайнюк. Вона покаже наскільки вправна у тому, аби відрізнити правду від брехні й допоможе у цьому нашим глядачам.