додому Головні Невідомому, який “замінував” адмінбудівлю на Коперника, загрожує до 6 років позбавлення волі

Невідомому, який “замінував” адмінбудівлю на Коперника, загрожує до 6 років позбавлення волі

679

Сьогодні  в управлінні поліції отримали повідомлення про замінування будівлі на вулиці Коперника, де знаходяться управління Тернопільської міської ради. Втім повідомлення про замінування виявилося неправдивим.

“Коперника, 1 – заміновано” – ці три слова повідомив невідомий, зателефонувавши на лінію служби безпеки України в Тернопільській області. На місце події виїхали працівники поліції, служби безпеки, рятувальники, вибухотехніки, кінологи, та лікарі. Усіх людей, які знаходилися в приміщенні, евакуювали, територію обгородили. Проте, як з’ясувалося, причин для паніки не було. За словами слідчих, адмінбудівлю обстежили вибухотехніки та кінологи, але жодного небезпечного предмету не виявили.

– Прибувши на місце події за адресою Коперника 1 міста Тернополя, працівниками поліції було оглянуто двохповерхову будівлю. В ході огляду приміщення та коридорів вибухонебезпечних предметів виявлено не було, – каже начальник вибухотехнічного відділу ГУНП в Тернопільській області Ігор Васьків.

Наразі правоохоронці встановлюють особу невідомого, який повідомив про замінування. В поліції нагадують, що згідно з Кримінальним кодексом України, завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, карається позбавленням волі на строк від 2 до 6 років.