![392813767_723512333155742_6530663848686100181_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/10/392813767_723512333155742_6530663848686100181_n-640x853.jpg)
У Чорткові біля супермаркету “АТБ” невідомі розбили сітілайти з фотографіями героїв російсько-української війни.
Про це повідомили у Чортківській міській раді.
Це сталося з періодичністю в два тижні поблизу супермаркету «АТБ» у мікрорайоні Кадуб в Чорткові. Невідомі розбили два сітілайти із зображеннями загиблих на російсько-українській війні героїв Чортківської громади.
“Рекламні конструкції у цих місцях встановлені вже більше року, втім такі неприємні інциденти з’явились лише тепер”, – зазначив власник сітілайтів Сергій Стельмащук.
У міській раді встановлюють, за яких умов і хто пошкодив рекламні конструкції.
“Якщо у вас є будь-яка інформація стосовно цих інцидентів, просимо телефонувати до муніципальної інспекції Чортківської міської ради – +380981253402″, – просять у міській раді Чорткова.