додому Головні Нетверезу вагітну жінку патрульні оштрафували через недогляд за дітьми

Нетверезу вагітну жінку патрульні оштрафували через недогляд за дітьми

867

Нетверезу вагітну жінку патрульні оштрафували через недогляд за дітьми. Про це повідомляють у патрульній поліції Тернопільської області.

Екіпаж патрульних на вулицю Живова 19 червня, близько 21-ї години викликали лікарі швидкої. Там на зупинці громадського транспорту, ймовірно будучи випившою, перебувала вагітна жінка разом із 4 дітьми. Патрульні встановили особу матері – 29-річна мешканка Збаразького району, яка вже притягалася до адмінвідповідальності за неналежне виконання своїх батьківських обов’язків.

8-річну дівчинку, 6 та 4-річних хлопчиків інспектори відвезли до дитячого будинку на вулиці Стрімкій. Наймолодшу дитину, якій виповнився лише рік, шпиталізували до обласної дитячої лікарні. Про випадок повідомили працівників Ювенальної превенції.

На жінку склали два протоколи – невиконання обов’язків щодо виховання дітей та поява у громадському місці в нетверезому стані. Після оформлення адмінматеріалів жінку відпустили додому. Про дану сім’ю повідомленно соціальну службу Збаразького району.