додому Новини Несподівано помер співзасновник і вокаліст “Мертвого півня” Місько Барбара

Несподівано помер співзасновник і вокаліст “Мертвого півня” Місько Барбара

1037

Львівський музикант, фронтмен гурту “Мертвий півень” Місько Барбара раптово помер 11 жовтня. Про це виданню Тvoemisto.tv повідомила дружина співака Світлана Олешко. Наразі причина смерті невідома. 14 листопада митцю мало б виповнитися 50 років.

“Дружина співака повідомила УП, що Місько несподівано та спокійно помер удома 11 жовтня – був здоровим, не хворів, мав великі плани на майбутнє. Напередодні вони викликали швидку, Барбара себе погано почував – швидка приїхала, нічого не діагностувала. Наступного ранку вокаліст помер”, – пише “Українська правда”.

На сторінці музиканта у Фейсбуці – численні публікації: люди шоковані та відмовляються вірити у те, що Місько Барбара помер. Вони дякують йому за музику, на якій росли, юність, дружбу, діляться спогадами.

Місько Барбара був співзасновником гурту «Мертвий півень», що виник у Львові у 1989 році. Особливістю гурту “Мертвий півень” були пісні на вірші українських письменників. Зокрема, Тараса Шевченка, Максима Рильського, Юрія Андруховича, Сергія Жадана та інших. За 30 років існування гурту через нього пройшло близько 20 музикантів. Місько Барбара також паралельно грав у харківському театрі “Арабески”.

Ми зібрали найбільш популярні та улюблені пісні у виконанні Міська Барбари. Давайте послухаємо їх разом.