![vlcsnap-2021-10-25-16h52m57s957](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/10/vlcsnap-2021-10-25-16h52m57s957-640x360.png)
Повік не забудемо. В лісовому масиві Старківка села Шибалин, що неподалік гори Лисоня відкрили оновлений меморіал воїнам Української повстанської армії Василю Соляру, Іванові Львівському, Михайлові Ухману, Михайлові Соляру та Йосипові Совину. Тут у криївці, збудованій власноруч, вони в квітні 1947 року прийняли смерть, але не здалися енкаведистам. До ініціативи відродження меморіалу долучилось чимало небайдужих, бо берегти пам’ять про українських героїв, кажуть шибаляни – святе завдання кожного з нас.