додому Головні Назавжди 18: звання Героя України (посмертно) просять присвоїти юному добровольцю з Гусятинщини

Назавжди 18: звання Героя України (посмертно) просять присвоїти юному добровольцю з Гусятинщини

393

Триває підписів на присвоєння звання Героя України Радомиру Олійнику, полеглому 18-річному воїну з Постолівки Гусятинської громади. Радомир загинув 21 жовтня 2023 р. від кулі снайпера, виконуючи бойове завдання на Запоріжжі. Станом на 29 лютого, до кінця збору залишилося 26 днів, потрібно понад 5 тисяч підписів. 

“Воїн 2005 року народження прийняв рішення боронити Україну від ворога і одразу після повноліття пішов добровольцем на фронт. Він, ще будучи школярем, завжди казав: “Як тільки мені виповниться 18, я піду  воювати за Україну”, так і сталося. Він не боявся смерті і військового життя, яке його очікувало, попри всі прохання рідних і знайомих мужньо пішов захищати нашу Україну.

Він боронив нашу землю на Запорізькому напрямку. Завжди казав: “Буду битись до останнього подиху!”.  В нього залишились батьки, які дуже любили і пишалися ним і його вчинками, з любов‘ю та теплом чекали його вдома з Перемогою. Проте до їхньої домівки прийшла вістка, що 21.10.2023 року їхній син загинув на штурмі від кулі снайпера”, – зазначено в тексті петиції.

Ознайомитися з повним текстом петиції та підписати її можна ТУТ.