Головна благоустрій Навколо Майдану Волі у Тернополі буде перекритий рух

Навколо Майдану Волі у Тернополі буде перекритий рух

519

31 грудня, 1, 2, 6 та 7 січня у Тернополі навколо Майдану Волі буде перекритий рух транспорту. Там цьогоріч розташована головна ялинка міста. Автівки зможуть їздити з вулиці Руської лише до торгово-розважального комплексу АТРІУМ, а з вулиці Листопадової поворот буде лише праворуч, рух з вулиці Замкової до Майдану Волі буде перектирий взагалі. Тим часом у новорічну ніч маршрутки працюватимуть майже до 5 години ранку, їздитиме і прикрашений ілюмінаціями тролейбус за одинадцятим маршрутом.

16 маршруток у новорічну ніч працюватимуть для тернополян. Усіх маршрутів по одній машині, лише 18-й та 16-й – по дві. Цього, як показує практика попередніх років, вистачить. 1 січня транспорт їздитиме за графіком вихідного дня.

Ігор Мединський, начальник управління транспорту та зв'язку  Тернопільської міської ради: "Це буде означати, що буде 60% від усього рухомого складу в Тернополі. також 4,5 і 7. Тобто 1,4,5,7 – за графіком вихідного дня".

2, 3і 6 січня транспорт працюватиме за графіком робочого дня, тобто в повному обсязі, в тому числі і соціальні маршрутки.

Ігор Мединський, начальник управління транспорту та зв'язку  Тернопільської міської ради: "Ми відпрацьовуємо завжди проводимо аналіз і висновки після кожної новорічної ночі, кожних вихідних і відповідно реагуємо і збалансовуємо так, щоб було якнайкраще пасажиру". 

У новорічну ніч вулицями Тернополя їздитиме і прикрашений ілюмінаціями тролейбус за 11-м маршрутом – вмістимий та чотирьохдверний, аби перевезти більшу кількість пасажирів.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here