![vlcsnap-2021-07-12-17h40m58s632](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/07/vlcsnap-2021-07-12-17h40m58s632-640x360.png)
Цікаві і насичені вихідні були у моїх колег. Головний оператор телекомпанії Роман Савуляк і режисер монтажу і ведучий Провінційних вістей Максим Мукомела взяли участь у зйомках великого кіно. У Збаразькому замку у вихідні відбувались зйомки фільму «Довбуш». Знімали масові сцени, тому задіяли понад три сотні осіб. Які враження від творчого процесу на 29-градусній спеці та чи не подумують змінити професію, дивіться далі.