![vlcsnap-2022-04-18-17h08m30s946](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/vlcsnap-2022-04-18-17h08m30s946-640x360.png)
Відчути дух Великого дня. Напередодні свята Воскресіння господнього тернопільський пласт запрошує долучитися до благодійної акції – спекти пасочку для дітей вимушених переселенців. Що робити далі, розповість Тетяна Скиба.
Відчути дух Великого дня. Напередодні свята Воскресіння господнього тернопільський пласт запрошує долучитися до благодійної акції – спекти пасочку для дітей вимушених переселенців. Що робити далі, розповість Тетяна Скиба.