![vlcsnap-2021-08-20-14h15m02s664](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/08/vlcsnap-2021-08-20-14h15m02s664-640x360.jpg)
Напередодні святкування Дня міста у Тернополі традиційно відзначать обдаровану та талановиту молодь громади. А кращі учні та студенти освітніх закладів отримають стипендії міського голови. Такими є рішення чергової сесії міської ради. Також депутати схвалили прогноз бюджету громади на 2022-2024 роки. Із сесійного засідання повернулася наша знімальна група. Більше про рішення сесії – у нашому сюжеті.