додому АТО Нагороди отримали військовослужбовці Тернопільського зонального відділу ВСП

Нагороди отримали військовослужбовці Тернопільського зонального відділу ВСП

1032

vlcsnap-2016-06-10-16h04m20s906Нагороди сьогодні отримали військовослужбовці Тернопільського зонального відділу Військової служби правопорядку. Вони повернулися із зони АТО, де були три місяці.

20 військовослужбовців Тернопільського зонального відділу Військової служби правопорядку повернулися із зони АТО. Там вони були понад три місяці. Контролювали дотримання правопорядку та військової дисципліни військових у звільнених містах, працювали з місцевим населенням та допомагали йому.

– Основне завдання ВСП в зоні АТО – це дотримання військовослужбовців безпосередньо своїх обов’язків, дотримання правопорядку серед військовослужбовців на лінії розмежування, а також підтримання і допомога військово-цивільної адміністрації в наведенні порядку, облаштуванні і поверненні громадян, які повертаються до себе до домівок, – розповідає молодший сержант Тернопільського зонального відділу ВСП Володимир Свистун.

Тернопільський зональний відділ Військової служби правопорядку 26 травня відсвяткував 13-ту річницю створення. Із 2014-го року його особовий склад виконує завдання у зоні АТО, а саме у Красноармійську, Сватовому, Сєвєродонецьку, Щасті, Попасній. За хорошу службу військові отримали відзнаки.

– Відзначені хлопці там головою цивільно-військової адміністрації міста Попасна і ті, що повернулись сюда, заохочує їх і голова обласної державної адміністрації, міський голова, духовенство, наші волонтери, – каже полковник Тернопільського зонального відділу ВСП Іван Бугай.

Полковник Іван Бугай за свою службу отримав відзнаку міського голови Тернополя.