Головна Головні Набір кандидатів у нову поліцію Тернополя завершили сьогодні

Набір кандидатів у нову поліцію Тернополя завершили сьогодні

420

vlcsnap-2015-11-04-17h23m05s16Набір кандидатів у нову поліцію Тернополя завершили сьогодні. За місяць прийому заяв, охочих служити знайшлось 4630 осіб. З них планують відібрати 200 найдостойніших. 65 % анкет заповнили чоловіки. 59% кандидатів у нову поліцію мають вищу освіту, 7%- це діючі міліціонери. Тепер справа за спеціальними комісіями. Тест на загальний розвиток, заліки з фізкультури, медична комісія, співбесіда з психологом. На того, хто з цим справиться, чекає двомісячне навчання у Львові. Запрацювати нова поліція Тернополя мала б навесні наступного року.

– Орієнтовно десь з понеділка розпочнеться тестування на загальний розвиток. Це стосується всіх кандидатів, які подали і тут анкети і в режимі онлайн. Вони будуть всі розбиті на групи і в понеділок у бібліотеці ТНЕУ розпочнеться прийом перших заліків. Далі будуть проводитись заліки по фізичній підготовці. Для чоловіків: підтягування, кілометр і сто метрів. Для жінок: віджимання, кілометр і сто метрів. І далі всі кандидати будуть проходити військово-лікарську комісію, – розповідає заступник начальника УМВС України в Тернопільській області Олег Ляхович.

Тестування та медичні комісії, охочі служити у поліції, проходитимуть у Тернополя. Дві сотні найкращих вже у січні наступного року мають розпочати двомісячне навчання у Львові. Гроші на це передбачені державним бюджетом. Запрацює нова тернопільська поліція навесні 2016-го. Керівництво ще поки міліції Тернополя, запевняє, нових поліцейських буде більше, а на правопорушення та злочини вони реагуватимуть швидше. Та поки це станеться, вулиці обласного центру будуть у безпеці.

– Є тимчасові штати, за якими будуть працювати майбутні поліцейські, до закінчення 2016 року. Увечсь процес реформування органів внутрішніх справ, у тому числі і поліції, буде займати до кінця 2016 року. Є тимчасові штати, в тому числі і по патрульних поліцейських, на цей період, поки не закінчиться навчання у нових поліцейських, патрулі будуть здійснюватись за рахунок того особового складу, який є сьогодні, – каже Олег Ляхович.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here